Farex Bursztyn - kasa fiskalna

Farex Bursztyn – najtańsza kasa fiskalna na rynku

Kiedy następuje konieczność zakupu pierwszej kasy fiskalnej, pojawia się cały zbiór istotnych pytań: jaki model wybrać, gdzie go nabyć, na czym polega jego instalacja, i tym podobne. Ale często się zdarza, że wszystkie te kwestie wyprzedza inna, równie istotna dla wielu przedsiębiorców – koszt. Co zrobić, gdy naszym priorytetem jest jak najmniejszy wydatek związany z urządzeniem rejestrującym? W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem może się okazać kasa Bursztyn.

Model marki Farex to jak dotąd najtańsza propozycja na rynku technologii sprzedaży. Tak więc, z naturalnych przyczyn, pozostaje w grupie najpopularniejszych kas fiskalnych. Co prawda, w stosunku do nieco droższych modeli, nie posiada tylu nowoczesnych rozwiązań. Nie zmienia to jednak faktu, że oferuje praktyczne funkcje, które z powodzeniem wystarczają do prawidłowego prowadzenia działalności handlowej.

Sprawne zarządzanie asortymentem

Model Bursztyn umożliwia zaprogramowanie bazy liczącej 3000 pozycji towarowych. Ułatwia tę czynność specjalny, intuicyjny w obsłudze program PLUmanager. Zatem Ci, dla których podobne działania wydają się jeszcze „czarną magią”, będą zadowoleni z tego rozwiązania. Tymczasem drugi program – PLOMP plusFM – wspomaga odczyt, wydruk i przechowywanie raportów okresowych.

Płynna współpraca z innymi urządzeniami

Często prowadzenie sprzedaży nie kończy się na obsłudze kasy fiskalnej. Transakcja potrafi wymagać dodatkowych działań: ważenia produktów bądź pozyskiwania danych z kodów kreskowych, przypisanych do towarów. Bursztyn wspiera również wykonywanie tego typu zadań. Złącze komunikacyjne RS232 pozwala nam skorzystać z takich urządzeń peryferyjnych, jak waga elektroniczna czy skaner kodów. Możemy również, za pomocą kabla komunikacyjnego „Kasa-PC”, włączyć do współpracy komputer. W efekcie, zyskujemy stanowisko pracy, które koordynuje wszystkie niezbędne czynności.

Dla tych, którzy lubią wygodę

Kasę Bursztyn można też polecić osobom ceniącym sobie komfort pracy. Urządzenie zostało wyposażone w 2 alfanumeryczne i podświetlane ekrany LCD, które zapewniają dobrą widoczność także w przypadku złego oświetlenia. Wbudowana klawiatura dysponuje programowalnymi przyciskami funkcyjnymi, ułatwiającymi wykonywanie raportów dobowych lub miesięcznych. Warto również wspomnieć, że panel sterowania jest odporny na przypadkowe zalania.

Nieduża konstrukcja to duże ułatwienie

Urządzenie marki Farex posiada stosunkowo niedużą konstrukcję. Obudowa kasy mieści się w wymiarach 100 x 140 x 275 mm. Dzięki temu przedsiębiorca nie musi się martwić ograniczoną przestrzenią stanowiska pracy w jego punkcie handlowym. Co więcej, model Bursztyn może sprawdzić się także w handlu obwoźnym.

Gdzie kupić? Jak zainstalować?

Kasa fiskalna Farex Bursztyn jest jednym z popularniejszych modeli urządzeń fiskalnych w segmencie cenowym poniżej 1000 zł. Informację o niej znajdziesz na stronie internetowej tego urządzenia a także na stronach sklepów internetowych (takich jak np. www.pckf.pl). Pamiętaj, że zakup kasy fiskalnej wiąże się z koniecznością przeprowadzenia całej procedury (instalacja, szkolenie, fiskalizacja, zgłoszenie do US), dlatego warto zaplanować go z odpowiednim wyprzedzeniem.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *