Novitus HD E - drukarka fiskalna

Nowości rynkowe od producenta drukarek fiskalnych Novitus

Przedsiębiorca, który potrzebuje urządzenia fiskalnego, staje przed dość dużym wyborem technologii handlowych. Ale żeby zakup okazał się rozsądny, podatnik musi wziąć pod uwagę wszystkie wymagania swojej firmy. Jeżeli dysponuje szerokim asortymentem albo prowadzi intensywną sprzedaż w trybie ciągłym, właściwym rozwiązaniem okaże się zapewne drukarka fiskalna. Tym razem przyjrzyjmy się ciekawym rozwiązaniom, serwowanym przez firmę Novitus.

Urządzenia fiskalne tej marki są dobrze znane. Cieszą się uznaniem i zaufaniem wśród polskich przedsiębiorców. Dowodem tego jest choćby fakt, że modele tego producenta były niejednokrotnie nagradzane, zarówno ze względu na wysokość parametrów i funkcjonalność, jak i na rozwiązania konstrukcyjne i atrakcyjny design. Na które drukarki rejestrujące warto zwrócić uwagę?

Novitus Deon E – mała drukarka z pełnowymiarową klawiaturą

To nieduża, ergonomiczna i elegancka drukarka, której wygląd zyskał główną nagrodę w XVIII edycji konkursu „Dobry Wzór”. Ale oprócz korzystnych rozwiązań konstrukcyjnych, oferuje też praktyczne i nowoczesne funkcje. Zapisuje kopie paragonów w formie cyfrowej, dzięki czemu pozwala obniżyć koszty eksploatacji urządzenia, a także upraszcza obsługę mechanizmu drukującego oraz zapewnia łatwą archiwizację. Deon E posiada wydajny akumulator, który można ładować również poza drukarką. Ponadto, obsługuje bazę towarową rzędu 150 000 PLU i zapewnia komfort obsługi dzięki precyzyjnej, alfanumerycznej klawiaturze – odpornej na zalania oraz zawierającej przyciski bezpośredniego dostępu (do raportu dobowego, miesięcznego i okresowego).

Czytaj więcej o Novitus Deon E: www.novitus-deon.pl

Novitus Bono E – niewielkie rozmiary, duże możliwości

Ten model marki Novitus pozwala na obsługę bazy towarowej rzędu 250 000 PLU. Oprócz rejestracji kopii paragonów w formie elektronicznej, umożliwia dokładne opisanie całego asortymentu za pomocą nazw o długości do 40 znaków. Mechanizm drukujący urządzenia jest prosty w obsłudze i pracuje przy użyciu tylko jednej rolki, której długość może wynieść 60 m. Bono E posiada 2 podświetlane, obszerne ekrany LCD, gwarantujące dobrą widoczność w każdych warunkach oświetleniowych. Znakomicie współpracuje z urządzeniami peryferyjnymi, a przy tym posiada nieduże gabaryty i charakteryzuje się stylowym, nowoczesnym wzornictwem. Novitus Bono E to również opcja wystawiania paragonów z NIP-em nabywcy i graficznym logo prowadzonej firmy oraz precyzyjna konfiguracja wydruków niefiskalnych.

Czytaj więcej o Novitus Bono E: www.novitus-bono.pl

Novitus HD E – tytan wśród drukarek fiskalnych

Na zakończenie – HD E, drukarka, której możliwości doceniają nawet najbardziej wymagający przedsiębiorcy. A to dzięki chociażby rekordowej pojemności bazy towarowej – urządzenie pozwala obsłużyć aż milion pozycji. Do tego oferuje bardzo szybki wydruk (47 linii paragonu na sekundę), wybór szerokości używanego papieru (57 lub 80 mm) oraz zapis elektronicznej kopii paragonów. HD E wystawia paragony, faktury VAT i różnego rodzaju dokumenty niefiskalne, a ponadto – umieszcza na nich NIP klienta, dowolną grafikę i kody 2D. Drukarkę możemy podłączyć do sieci LAN, a także skorzystać z jej pozostałych interfejsów do płynnej wymiany danych z komputerem lub terminalem komputerowym. Nie można też pominąć szczególnego elementu, jakim jest wysokiej klasy, kolorowy wyświetlacz, pozwalający nie tylko precyzyjnie informować o przebiegu transakcji, ale również emitować filmy reklamowe.

Czytaj więcej o Novitus HD E: www.novitus-hd.pl

Podsumowując…

…firma Novitus oferuje szerokie rozwiązania w zakresie technologii sprzedaży. Jej drukarki różnią się pod względem wysokości parametrów, dostępnych funkcji i wariantów konstrukcyjnych, przez co trafiają w przeróżne upodobania i zapotrzebowania współczesnych przedsiębiorców. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy model prezentuje wysokie standardy, skutecznie usprawniające prowadzenie sprzedaży.

Jeżeli chcesz zobaczyć także inne modele drukarek fiskalnych Novitus, odwiedź tę  stronę.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *