Posnet Thermal XL - drukarka fiskalna

Popularna i wydajna drukarka fiskalna

Podczas wyboru urządzenia fiskalnego, przedsiębiorcy kierują się różnymi aspektami. Jedni potrzebują jak najtańszej opcji, drudzy zaś – chcą zainwestować w najnowocześniejsze rozwiązania. Są jednak i tacy, którzy wolą postawić na model dość rozpowszechniony wśród podatników. Do takich z pewnością należy drukarka rejestrująca Thermal XL marki Posnet.

Siłą rzeczy, pewne urządzenia fiskalne stają się  po prostu popularne. To znów zachęca kolejnych przedsiębiorców, którzy rozpoczynają swoją przygodę z technologiami sprzedaży i przymierzają się do pierwszego zakupu. Trudno się dziwić – skoro dany model jest tak chętnie wybierany, to znaczy, że w wielu wypadkach się sprawdził i sporo osób go poleca. Jeśli mielibyśmy wymienić taki przypadek wśród drukarek fiskalnych, wskazalibyśmy na urządzenie firmy Posnet – Thermal XL. Co sprawia, że cieszy się ono dużym zaufaniem?

Zacznijmy od konstrukcji…

Jedną z cech, która z pewnością kusi sprzedawców, jest elastyczność rozwiązań konstrukcyjnych. Na czym ona polega? Istnieje aż 5 wariantów zastosowania wyświetlacza. Może to być Thermal XL z ekranem w technologii OLED: zintegrowanym z obudową drukarki, kompaktowym lub wolnostojącym. Istnieje też opcja uzyskania urządzenia z wyświetlaczem LCD – podwieszanym bądź wolnostojącym przedłużonym. Co za tym idzie, model marki Posnet pozwala na precyzyjne dostosowanie drukarki do wymagań przedsiębiorstwa i własnych oczekiwań. Obydwa typy ekranu – które same w sobie zapewniają dobrą widoczność również przy gorszym oświetleniu – po właściwym ustaleniu najodpowiedniejszego rozwiązania, stwarzają komfort przebiegu transakcji, odczuwalny zarówno dla sprzedawcy, jak i jego klientów.

Przejdźmy teraz do nowoczesnych rozwiązań…

Thermal XL to jak najbardziej zaawansowana technologia. Świadczą o tym jej nowoczesne funkcje – zwłaszcza w zakresie przechowywania kopii paragonów oraz komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi. Drukarka umożliwia zapis informacji o zarejestrowanych transakcjach w formie elektronicznej – na standardowej karcie pamięci SD. Oznacza  to koniec gromadzenia licznych, papierowych rolek w sterylnych warunkach, niższe koszty związane z materiałami eksploatacyjnymi oraz wygodę przenoszenia i archiwizacji danych. Ponadto, Thermal XL posiada porty komunikacyjne USB i RS-232, zapewniające płynną współpracę z innymi urządzeniami, jak komputer czy terminal komputerowy. Dodatkowo, niektóre wersje drukarki zostały wyposażone w interfejs Ethernet, umożliwiający podłączenie modelu marki Posnet do sieci LAN. Rozwiązanie to pozwala uzyskać przedsiębiorcom szczególnie szybki i stabilny rodzaj transmisji danych.

Na zakończenie – o szerokich możliwościach wydruku

Oczywiście, w przypadku urządzeń fiskalnych, mechanizm drukujący to podstawa. A Thermal XL rzeczywiście oferuje podatnikom atrakcyjne rozwiązania. Warto zacząć od tego, że wystawia paragony i dokumenty niefiskalne z prędkością 47 linii na sekundę. To zdecydowanie dobry wynik, odpowiadający na zapotrzebowania przedsiębiorstw z dużym natężeniem ruchu. Jednocześnie, za sprawą mechanizmu typu „drop-in”, zapewnia łatwą i szybką instalację rolki papieru (i tylko jednej, dzięki elektronicznej kopii) o długości aż 100 m. Co więcej, umożliwia umieszczanie – zarówno na dowodach sprzedaży, jak i fakturach VAY oraz innych wydrukach – czarnobiałych grafik oraz kodów 2D. W przypadku paragonów, logo firmy lub reklama znajdzie się w jego nagłówku bądź stopce, zaś jeśli chodzi o dokumenty niefiskalne – miejsce ich umieszczenia jest dowolne.

Podsumowując…

Cechy modelu Thermal XL mówią same za siebie. Wysokość parametrów i liczba dostępnych funkcji, a także możliwość wybrania własnego rozwiązania konstrukcyjnego – wszystko to pozwala trafiać tej drukarce w gusta różnych przedsiębiorców. Urządzenie dysponuje możliwościami, które gwarantują sprawne i komfortowe prowadzenie sprzedaży. I coś w tym musi być, skoro od dłuższego czasu, wciąż przekonuje do siebie kolejnych podatników.

Aby się upewnić, wystarczy poczytać opinie innych użytkowników bądź odwiedzić stronę internetową tego produktu. Jeśli i nas przekonuje to urządzenie, możemy dokonać zakupu w jednym z wielu stacjonarnych punktów handlowych (dealerów) lub w sklepach internetowych (np. www.pckf.pl). Warto też przejrzeć serwisy aukcyjne.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *