Elzab Mini E - kasa fiskalna

Elzab Mini E – poręczna i funkcjonalna kasa fiskalna

Wciąż jeszcze potrafi dochodzić do głosu niepewność względem niedużych kas fiskalnych. W takich sytuacjach, owszem – urządzenie kusi swoimi małymi gabarytami i lekkością. Wszędzie się mieści, łatwo je przenieść, generalnie – nie sprawia kłopotu. Brakuje jednak pewności co do parametrów i funkcjonalności takiego modelu. Tymczasem istnieją modele, które pokazują, jak skutecznie można łączyć różne korzyści. Do takich należy kasa Elzab Mini E.

Wygoda i komfort

Warto zacząć od tego, że jest to nieduże, lekkie, ergonomiczne urządzenie, którego konstrukcja zawiera się w wymiarach: 195 x 205 x 77 mm, zaś waga nie przekracza 90 g. Z tego względu, Mini E znakomicie realizuje swoje zadania zarówno w punkcie handlowym o ograniczonej przestrzeni stanowiska pracy, jak i w handlu mobilnym. Kasa może znajdować się w samochodowym schowku, a nawet i w damskiej torebce. Jednak gdyby to była tylko kwestia gabarytów, mógłby to nie być w pełni przekonujący argument. Ale komfort pracy w terenie zapewnia także wydajny akumulator, umożliwiający 10-godzinne funkcjonowanie kasy bez potrzeby zasilania zewnętrznego. Dodać należy, że jeśli bateria okaże się nie wystarczająca, istnieje opcja skorzystania z ładowarki samochodowej.

Korzyści nowoczesnych rozwiązań

Pomimo swoich niepozornych rozmiarów, Mini E stoi w szeregu z innymi urządzeniami zaliczanymi do zaawansowanych technologii sprzedaży. A to dzięki zastosowanym rozwiązaniom, takim jak choćby elektroniczna kopia paragonów. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kasa marki Elzab zachowuje informacje o zarejestrowanych transakcjach. Jednak nie drukuje ich na dodatkowej rolce papieru, a umieszcza na karcie pamięci microSD, w formie cyfrowej. Co za tym idzie? Mniejsza konstrukcja urządzenia, obniżone koszty wynikające z zakupu materiałów eksploatacyjnych, a także łatwość archiwizowania (na komputerze) i przenoszenia danych oraz możliwość ich dodatkowego zabezpieczenia – praktycznie na każdym nośniku: płycie DVD, pendrivie czy dysku zewnętrznym.

Prosta obsługa i sprawna sprzedaż

Oprócz licznych i praktycznych funkcji (wprowadzanie ceny towaru w trakcie transakcji, przeglądanie i korygowanie paragonu przed jego wystawieniem lub udzielanie rabatu na wszystkie lub wybrane pozycje dowodu sprzedaży), pracę ułatwiają także 2 istotne elementy: mechanizm drukujący oraz alfanumeryczna, membranowa klawiatura – dodatkowo odporna na przypadkowe zalania. W pierwszym przypadku, urządzenie oferuje rozwiązanie typu „wrzuć i pracuj”, co sprawia, że instalacja rolki jest śmiesznie prosta i trwa dosłownie chwilę. Jeśli zaś chodzi o „panel sterowania” – zawiera on przyciski funkcyjne, które możemy dowolnie zaprogramować. Co to oznacza w praktyce? Sami ustalimy skróty klawiszowe, jak również sami zadecydujemy, czy zostaną przypisane często wybieranym produktom lub usługom, czy też ważnym opcjom kasy, jak np. wykonywanie raportów.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kasie fiskalnej Elzab Mini E, odwiedź stronę produktu lub zapoznaj się z opiniami o niej w sklepie internetowym.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *