Programy komputerowe marki Symplex

Programy Symplex – do zarządzania handlem i gastronomią

Aktualnie już coraz rzadziej można się spotkać z przedsiębiorstwami, które w ogóle nie korzystają z komputerów lub innego typu jednostek centralnych oraz programów dla firm. Wiele działalności gospodarczych stawia dziś na prostsze bądź bardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne czy informatyczne. Zapewniają one bowiem dużą automatyzację pracy i ułatwiają wykonywanie obowiązków. Czy podobnie jest z oprogramowaniem od Symplex?

Co oferuje Small Business?

Zgodnie z deklaracjami przedstawicieli Symplex, oprogramowanie Small Business sprawdza się najlepiej w małych oraz średnich działalnościach gospodarczych. Wspomniane narzędzie informatyczne zapewnia też dostęp do przyjaznego w obsłudze interfejsu użytkownika i wielu rozszerzeń podstawowej funkcjonalności, m.in. modułów kadry i płace, magazynowego, ksiąg podatkowych albo CRM. Program marki Symplex gwarantuje też skuteczne zarządzanie pracą urządzeń elektronicznych, które działają w systemie danej firmy, np. kas i drukarek fiskalnych, czytników kodów kreskowych, sprawdzarek cen oraz wag elektronicznych.

Niewątpliwym atutem Small Business jest możliwość tworzenia i modyfikowania szablonów różnych dokumentów firmowych. Dzięki temu da się je spersonalizować (ustawić np. logo marki) oraz dostosować do oczekiwań konkretnej działalności gospodarczej. Dodatkowo, oprogramowanie pozwala na zarządzanie wieloma formami handlu. Symplex Small Business ułatwia obsługę faktur (krajowych i zagranicznych), paragonów fiskalnych, sprzedaży bezrachunkowej, raportów z kas i drukarek rejestrujących, zleceń od nabywców, umów stałych czy not obciążeniowych. Na uwagę zasługuje też fakt, że program jest kompatybilny z systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz może współpracować ze sklepem internetowym firmy.

Bistro Business dla punktów gastronomicznych

Wyspecjalizowanym narzędziem informatycznym dla firm jest z pewnością oprogramowanie Symplex Bistro Business. Program ten znajduje bowiem zastosowanie w różnego rodzaju punktach gastronomicznych – restauracjach, barach, kawiarniach czy lokalach typu fast-food. Podobnie jak opisany wcześniej Small Business, oprogramowanie Bistro wyróżnia się prostą obsługą oraz możliwością współpracy z wieloma urządzeniami fiskalnymi oraz drukarkami zamówień. Niemniej, program gastronomiczny oferuje też dodatkowe udogodnienia.

Po pierwsze, Bistro Business pozwala na odwzorowanie układu stolików w danym lokalu. Nietrudno zgadnąć, że zdecydowanie ułatwia to pracę kelnerów i tym samym przyspiesza realizowanie zamówień. Po drugie, przy użyciu tego programu można prowadzić sprzedaż nie tylko w siedzibie punktu gastronomicznego, ale też w dostawie. W takich okolicznościach Bistro Business zapewni m.in. rozpoznawanie numerów telefonów należących do stałych klientów czy proste przydzielanie dowozu poszczególnym kierowcom. Po trzecie, oprogramowanie pozwala na zdefiniowanie uprawnień pracowników oraz jest przystosowane do wykonywanie obowiązków za pomocą ekranów dotykowych.

 

Jak widać, programy marki Symplex to bardzo ciekawa propozycja dla przedsiębiorców, którzy prowadzą różne działalności. Coś dla siebie znajdą tu zarówno właściciele punktów handlowych czy usługowych, jak i osoby zarządzające barem bądź restauracją. Więcej informacji o tych programach znajdziecie w poniższym źródle:

Symplex – Small Business i Bistro Business

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *