Kasa fiskalna Posnet Trio

Posnet wypuścił na rynek Trio – nowoczesną drukarkę fiskalną

Trio – tak nazywa się nowa, fiskalna propozycja marki Posnet. Drukarka rejestrująca zachwyca niedużymi gabarytami, zgrabną sylwetką i atrakcyjnym designem. Ale co ma do powiedzenia w kwestii funkcjonalności? Czy model ten również okaże się innowacją przełamującą standardy dzisiejszych technologii sprzedaży, czy to jedynie duży szum wokół premiery kolejnego produktu?

Nowej drukarce fiskalnej marki Posnet towarzyszy hasło: „Możliwości jest więcej”. I trzeba przyznać, że rzeczywiście, Trio oferuje elastyczne rozwiązania zarówno w kwestii konstrukcji, jaki i w zakresie funkcjonalności i zastosowań. A zatem, o jakie konkretnie możliwości chodzi? Przejrzyjmy kilka z nich.

Stwórz najlepszy wariant stanowiska pracy

Trio z pewnością przypadnie do gustu tym użytkownikom, którzy cenią sobie jak najwyższy komfort obsługi klientów podczas prowadzenia sprzedaży. Na wstępie warto powiedzieć, że konstrukcja nowego urządzenia marki Posnet zamyka się w wymiarach 108 x 123 x 169 mm i waży zaledwie 700 g. Dlatego drukarka z powodzeniem odnajdzie się nawet na stanowisku pracy o niedużej przestrzeni, a także nie sprawi kłopotu przy przenoszeniu go z miejsca na miejsce. I to nie wszystko. W Trio można zamontować uchwyt, który przytrzyma nasz smartfon lub tablet (po stronie wyświetlacza lub po stronie mechanizmu drukującego). Dzięki temu oszczędzamy bardzo dużo miejsca, tak jakbyśmy pracowali na terminalu komputerowym, w którego podstawie znajduje się drukarka fiskalna. Przy okazji można dodać, że urządzenie charakteryzuje się atrakcyjnym designem i solidnym wykonaniem.

Wiele rozwiązań w zakresie komunikacji

Trio kontynuuje koncepcję wyboru modułu rozszerzeń w zakresie rozwiązań komunikacyjnych. Urządzenie można zamówić w jednym z 3 wariantów, różniących się między sobą dostępnymi interfejsami (takimi jak RS-232, USB czy nawet Bluetooth). Co więcej, podobnie jak np. model Ergo, Trio pozwala na rozbudowę opcji nie tylko przy zakupie, ale również później, na dalszych etapach prowadzenia działalności, dopiero w momencie, gdy firma będzie tego wymagać. Warto również wspomnieć o uniwersalnym gnieździe Posnet Multiport, umożliwiającym zastosowanie innych złączy i tym samym – współpracę z różnymi wagami elektronicznymi, skanerem kodów kreskowych, komputerem czy terminalem płatniczym. Ponadto, drukarka została wyposażona w popularne protokoły komunikacyjne. Dzięki nim podatnik ma szansę skorzystać praktycznie z dowolnego programu sprzedażowego. Prawidłowe funkcjonowanie całości może wspomagać system Windows, iOS lub Linux.

 

O tym urządzeniu da się powiedzieć znacznie, znacznie więcej – o pojemnej bazie towarowej, nowoczesnym mechanizmie drukującym, wydajnym akumulatorze czy też opcji obsługującej różnego typu bilety (okresowe, miesięczne, normalne, ulgowe itd.). Chcesz wiedzieć więcej? Sięgnij do dodatkowych źródeł, np. zobacz Posnet Trio w sklepie pckf.pl. Czy inne rozwiązania tego modelu Cię przekonują? Napisz w komentarzach, co o nich sądzisz!

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *