Terminal komputerowy Hisense HK870E

Konkretna propozycja – terminal komputerowy Hisense HK870E

Niedawno przybliżyliśmy Wam najważniejsze cechy terminali komputerowych. Omówiliśmy tym samym kwestie, na które warto zwrócić uwagę przy zamawianiu urządzenia tego typu. Dziś natomiast chcielibyśmy zaprezentować konkretny komputer POS – model HK870E marki Hisense. Dlaczego wybraliśmy akurat to urządzenie? Ponieważ wyróżnia się ono zarówno dużą wydajnością, jak i dobrą jakością wykonania.

Interfejsy komunikacyjne – do wyboru, do koloru

W wielu przypadkach terminale komputerowe są wdrażane wszędzie tam, gdzie niezbędne jest urządzenie do zarządzania rozwiązaniem systemowym dla firmy. Ponadto, poszczególne modele znajdują zastosowanie na samoobsługowych stanowiskach pracy – sprzedażowych czy nawet informacyjnych. Niemniej jednak, bez względu na przeznaczenie konkretnego terminala komputerowego, bardzo ważną cechą tej technologii jest obsługa różnorodnych interfejsów komunikacyjnych.

Piszemy o tym tak szeroko, ponieważ Hisense HK870E może się pochwalić obecnością wielu różnych portów i złączy, m.in. 6 x USB, 4 x RS-232, Ethernet oraz VGA. W rezultacie, wspomniany komputer POS zapewnia wszechstronne zarządzanie innymi urządzeniami w firmie, np. kasą lub drukarką fiskalną, wagą elektroniczną czy czytnikiem kodów kreskowych.

Dysk twardy SSD w standardzie

Jakie podzespoły zostały zastosowane w terminalu komputerowym marki Hisense? Na pierwszy plan wysuwa się tutaj dysk twardy SSD o pojemności 64 GB. Nie jest to może zbyt wiele miejsca na dane firmowe, ale… model HK870E gwarantuje z pewnością bardzo szybkie przetwarzanie informacji (znacznie szybsze, niż w przypadku standardowego rozwiązania technologicznego). Co więcej, wewnątrz obudowy tego urządzenia znalazł się slot mSATA, który umożliwia podłączenie dodatkowego dysku twardego. Warto także wspomnieć o tym, że w Hisense HK870E obecne są: procesor Intel Celeron J1900 2.0 GHz oraz 2 GB pamięci RAM.

Panel dotykowy, nowoczesny wygląd i solidne wykonanie

Na koniec zostawiliśmy sobie „wisienkę na torcie” 🙂 Hisense HK870E urzeka bowiem pod względem jakości wykonania. Wystarczy wspomnieć, że urządzenie zostało wyposażone w aluminiową, masywną obudowę, które gwarantuje dużą odporność na codzienną eksploatację. Dodatkowo, w terminalu komputerowym marki Hisense zastosowano zarówno bezramkową konstrukcję ekranu, jak i pasywny, wydajny system chłodzenia. Połączenie wszystkim tych zalet sprawia, że HK870E to niezawodne i po prostu eleganckie urządzenie. Technologia, która z pewnością podkreśli prestiż niejednego przedsiębiorstwa.

No i ten nowoczesny panel dotykowy… Bez niego korzystanie z Hisense HK870E na pewno nie byłoby tak intuicyjne i przyjazne. Ekran tego urządzenia jest bowiem nie tylko „optymalnie obszerny” (jego wielkość to 15”), ale także pokryty powłoką antyrefleksyjną. Co więcej, w przypadku tego terminala POS, panel dotykowy charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz wyświetla obraz w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli.

 

Jeżeli chcielibyście sprawdzić szczegółowe informacje na temat omówionego urządzenia, skorzystajcie z tego źródła – Hisense HK870E.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozwiąż: *